JOVI E-pood

SUUR VALIK BÜROO-, KOOLI- JA KUNSTITARBEID

JOVI E-pood

SUUR VALIK BÜROO-, KOOLI- JA KUNSTITARBEID

Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Jovi.ee on Jovi OÜ-le kuuluv internetipood ostude sooritamiseks.
Jovi OÜ
Reg. nr. 10291270
KMKR : EE100175068
Keskväljak 6, 41536 Jõhvi, Eesti
tel. +372 337 1296
Arveldusarved:
Swedbank: EE652200221069906296

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik meie kodulehel olevad hinnad on käibemaksuga eurodes ehk lõplikud. Kui tellite kauba pakiautomaati või enda poolt soovitud aadressile, lisandub transporditasu.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

 1. Ostukorv
  Toote ostmiseks valige toode, kogus ja vajutage nuppu “Lisa ostukorvi”. Peale nupule vajutamist on toode lisatud ostukorvi. Kui olete kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud, valige kohaletoimetamise ja maksmise viis.
  Tellimine telefoni teel.
  Tellimuse võite edastada ka telefoni teel helistades numbrile 337 1296.
  3. Tellimuse saatmine e-kirjaga.
  Tellimuse võite saata aadressile: sinubyroo.johvi@jovi.ee. Kohustuslik on lisada tellija nimi ja telefoni number. Ilma vajalike andmeteta elektronkirju ei võeta töösse.
 2. Maksmine

Tellimuse eest saab maksta järgnevalt:

1. Pangalink
Valida saab järgmiste pangalinkide seast: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay.

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-postile tellimuse kinnitamise kiri.

NB! Kui tasute tellimuse eest pangalinki kasutades, siis peale makse sooritamist panga lehel vajutage kindlasti linki “Tagasi kaupmehe juurde”.

2. Ülekandega
Kui Te ei soovi kasutada pangalinki, saate meilt nõuda arvet e-kirjana. Teile saadetakse arve PDF formaadis. Arve tuleb tasuda Jovi OÜ arveldusarvele Swedbankis 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest. Kui 5 tööpäeva jooksul ei ole raha meie arvele laekunud, tellimus tühistatakse

3. Sularahas
Sularahas saate kauba eest tasuda ainult meie kaupluses.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine ja tarneaeg

Tellimuse esitamisel valige transpordiviis järgmiste valikute hulgast:
1. Omniva pakiautomaat – postikulu 4 EUR
2. Itella pakiautomaat – postikulu 4 EUR
3. Tulen ise kaubale järele – tulete kauplusesse  ise oma kaubale järele

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kauba saatmine on TASUTA alates 60.- EUR-ist.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Teiega võetakse ühendust kui prognoositav tarneaeg on pikem.

Kauba tagastamine või kauba asendamine

Ostjal on õigus tellitud kaup tagastada müüjale 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile: sinubyroo.johvi@jovi.ee  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Ostja saadab või toob tagastatava kauba omal kulul aadressile Keskväljak 6, Jõhvi 41536. Raha tagasikandmine ostjale toimub järgmisel tööpäeval peale tagastatava kauba saabumist.
Kaupade tagastamiseks võta ühendust sinubyroo.johvi@jovi.ee või 33 71296
Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema originaalpakendis (Eesti Vabariigi Võlaõiguse seadus https://www.riigiteataja.ee/akt/961235).
Puudustega kauba ehk praagi asendamine toimub 14 päeva jooksul müüja kulul ja alates 15.-ndast päevast ostja kulul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile: sinubyroo.johvi@jovi.ee või helistada telefonil: 337 1296

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile: sinubyroo.johvi@jovi.ee või helistada telefonil: 3371 296

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.